Kasa w ekspresowym tempie – Portal PR - 24PR
Kasa w ekspresowym tempie

15.12.2010 Kategoria: Finanse osobiste. Autor: biuro prasowe

Od niedawna w Polsce funkcjonuje Ekspres Kasa, są to micro pożyczki oferowane przez firmę Ferratum, europejskiego lidera w tym sektorze.

Ekspres Kasa dostarcza pieniądze na konto lub wprost do rąk pożyczkobiorcy w ciągu zaledwie dwóch dni ograniczając formalności do minimum. Wystarczy mieć ukończone 21 lat i skorzystać z innowacyjnego sposobu wnoszenia wniosku o pożyczkę: wysyłając smsa wg. instrukcji na stronie internetowej lub też wypełnić formularz online. Ekspres Kasa została wymieniona w czołówce niezależnego rankingu zawierającego najpopularniejsze i najkorzystniejsze dla klientów oferty kredytów i pożyczek gotówkowych. Ranking dostępny jest na stronie www.1sekunda.com.pl.

Ekspres Kasa to produkt firmy Ferratum, europejskiego lidera w dziedzinie pożyczek obecnego w 13 krajach europejskich.

Adres strony internetowej: www.ekspreskasa.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.