Komputery, laptopy i drukarki dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za ponad 1 mln zł – Portal PR - 24PR
Komputery, laptopy i drukarki dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za ponad 1 mln zł

17.12.2010 Kategoria: Komputery, Nauka. Autor: biuro prasowe

BizTech Konsulting SA kończy dostawy sprzętu komputerowego dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach podpisanej na początku listopada umowy sprzedaży na łączną kwotę ponad 1 mln zł.

Umowa ta jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zgodnie z umową, dostawy sprzętu zakończą się w ciągu 30 dni od podpisania umowy, czyli na początku grudnia.

W ramach umowy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, opiewającej na ponad 1 mln zł firma BizTech Konsulting dostarczy następujący sprzęt: komputery stacjonarne z monitorami, notebooki, serwery, drukarki i przełączniki sieciowe.

Stacjonarne komputery i notebooki zawierają preinstalowany fabrycznie system operacyjny Windows 7.
Umowa nie obejmuje instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.