Konkurs na Zdjęcie Roku w serwisie SwiatObrazu.pl – Portal PR - 24PR
Konkurs na Zdjęcie Roku w serwisie SwiatObrazu.pl

29.12.2010 Kategoria: Fotografia, INTERNET. Autor: biuro prasowe

Serwis SwiatObrazu.pl na zakończenie roku przygotował konkurs, w trakcie którego wyłonione zostanie Zdjęcie Roku – fotografia najlepsza spośród najlepszych.

W roku 2010 redakcja serwisu SwiatObrazu.pl zorganizowała dwanaście konkursów fotograficznych o przeróżnej tematyce. Spośród tysięcy nadesłanych na konkursy zdjęć, zostało wyłonionych w sumie 39 laureatów i teraz, spośród tych 39 zwycięskich fotografii należy wybrać jedną absolutnie rewelacyjną – Zdjęcie Roku 2010.

Wśród głosujących w konkursie rozlosowane zostaną nagrody – ekskluzywne kalendarze firmy Obssesive na rok 2011, wydane w edycji limitowanej i niedostępne w sprzedaży.

Najlepsze prace – fotografie, które zajęły pierwsze miejsca w konkursach fotograficznych – można zobaczyć na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. Tam również można oddawać głosy na Zdjęcie Roku.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.