Kup aparat fotograficzny Samsung i wygraj samochód – Portal PR - 24PR
Kup aparat fotograficzny Samsung i wygraj samochód

13.12.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

Nowy konkurs firmy Samsung i sieci sklepów Fotojoker oraz AB Foto.

Wiele lat pisania do Świętego Mikołaja nie przyniosło efektów? W tym roku zamiast listy prezentów wyślij mu życzenia. Weź udział w konkursie Prezenty od Samsung i odpowiedz na proste pytanie: Gdyby Święty Mikołaj był fotografem, jakie świąteczne życzenia otrzymałby od Ciebie?

W ramach akcji Prezenty od Samsung, każdy klient, który dokona zakupu dowolnego aparatu fotograficznego marki Samsung w jednym ze sklepów sieci Fotojoker lub  AB Foto, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody.  Wystarczy do 31 grudnia 2010 roku zgłosić swój udział w Konkursie wypełniając formularz i odpowiadając na pytanie konkursowe.

Na najbardziej kreatywnych uczestników czekają: Ford Fiesta, jeden z trzech 40-calowych telewizorów Samsung lub jeden z pięciu Smartfonów Samsung Wave 533.

Zabiegani również mogą wziąć udział w promocji kupując aparat Samsung za pośrednictwem stron: www.e-fotojoker.pl lub www.sklep.abfoto.pl. Warunek jest tylko jeden –  osobisty odbiór towaru w jednym ze sklepów tych sieci.

Akcja Prezenty od Samsung potrwa do 31 grudnia 2010 r. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie: www.prezenty.samsung.pl

Źródło: Samsung Electronics

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.