LPEC Liderem Regionu 2010 – Portal PR - 24PR
LPEC Liderem Regionu 2010

02.12.2010 Kategoria: EVENT, INNE. Autor: biuro prasowe

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – wiodący dystrybutor energii cieplnej na Lubelszczyźnie – otrzymało tytuł „Lidera Regionu 2010” w kategorii Energetyka Cieplna w rankingu przygotowanym przez redakcję Dziennika Wschodniego. W zestawieniu wyróżniono firmy, które aktywnie przyczyniają się do rozwoju Lubelszczyzny.

LPEC, aby stale podnosić jakość oferowanych usług, konsekwentnie inwestuje w nowe technologie i infrastrukturę. Strategia spółki, przyjęta na lata 2008-2013, zakłada dynamiczny rozwój przez modernizację i rozbudowę systemu ciepłowniczego. Spółka, jako uczestnik Programu Promocji Ciepło Systemowe, oferuje obecnie najtańszy sposób dystrybucji energii cieplnej w regionie.

Tytuł „Lidera Regionu” jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym spółce w 2010 roku. Firma jest laureatem wielu prestiżowych konkursów, m.in.: godło „TERAZ POLSKA” za produkt Ciepło Systemowe, tytuł „Gazeli Biznesu”, statuetka „Wojewódzkiego Lidera Biznesu 2010” oraz „Lubelski Orzeł Biznesu 2010”. Ponadto, spółka, zaangażowana w akcje charytatywne i społeczne, została nagrodzona w konkursie „Złote Klucze do Sukcesu”.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.