Magia świąt w obiektywie – Portal PR - 24PR
Magia świąt w obiektywie

24.12.2010 Kategoria: Fotografia. Autor: admin

Firma Casio przygotowała konkurs dla wszystkich, którzy znają sekrety magii świąt Bożego Narodzenia i potrafią je uwiecznić na fotografii. Jedno z takich nastrojowych zdjęć zostanie nagrodzone aparatem Casio Exilim EX-Z330.

By wziąć udział w poszukiwaniach  magicznych i świątecznych chwil, należy odpowiednio się nastroić. Wytężyć wzrok i dostrzec niezwykłe widoki za oknem. Przygotować węch i poczuć zapach świątecznego drzewka czy wigilijnych potraw. Wsłuchać się w melodię kolęd oraz rozmowy przy świątecznym stole. Następnie uchwycić magiczną chwilę świąt Bożego Narodzenia i pochwalić się zdjęciem na oficjalnym profilu marki Casio Exilim na Facebooku.

Spośród zamieszczonych zdjęć zostanie wybrane to jedno, którego autor otrzyma kompakt Casio Exilim. EX-Z330 to model dzięki któremu wykonanie zdjęcia dobrej jakości zajmuje parę sekund. Za sprawą funkcji Best Shot Button aparat ten jest sprzymierzeńcem tych, którzy chcą uchwycić każdą chwilę.

Konkurs „Uchwyć magię świąt” rozpoczął się 23 grudnia i potrwa do Nowego Roku. Więcej informacji o zabawie można znaleźć na profilu marki na Facebooku: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.