mBank najbliżej klientów – Portal PR - 24PR
mBank najbliżej klientów

17.12.2010 Kategoria: bankowość, Rankingi. Autor: biuro prasowe

mBank został uznany za „Bank Najbliższy Klientowi” w rankingu  opublikowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Nagrodę przyznano po analizie oferty, procesów obsługi oraz opinii Klientów. 

Wysokie noty oraz zwycięstwo w rankingu bank uzyskał zarówno dzięki pozytywnej ocenie kanałów dostępu i jakości obsługi, dokonanej przez ekspertów firmy doradztwa finansowego Expander, jak też pozytywnym opiniom Klientów badanych przez Centrum Badań Marketingowych Indicator.

W anonimowym badaniu opinii Klientów, przeprowadzanym przez CBM Indicator, mBank uzyskał wysoką ocenę 4,34, co jest wynikiem znacznie powyżej średniej w całej branży, która wynosi 3,95. W badanej grupie znajdowali się Klienci banku, poproszeni o ocenę dotychczasowej współpracy z bankiem.

Drugim filarem przeprowadzonego rankingu była – przeprowadzana przez ekspertów firmy Expander – ocena kluczowych z punktu widzenia Klientów elementów obsługi. Ewaluacji poddano mi.in. działalność infolinii bankowych, strony internetowej czy serwisu transakcyjnego, który po raz kolejny został uznany za najlepszy w kraju.

Oba wskaźniki złożyły się na ustalenie końcowej pozycji w rankingu, w którym sukces odniósł mBank, uzyskując pierwszą lokatę.

Tegoroczny tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” ma dla nas wyjątkowe znaczenie, ponieważ właśnie w 2010 roku obchodzimy dziesięciolecie istnienia pierwszego w Polsce banku internetowego. W ciągu tych dziesięciu lat grono naszych Klientów urosło do 2,5 miliona i to właśnie oni przedstawili nam pozytywną rekomendację, wysoko nas oceniając – mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej. Zwycięstwo w rankingu jest istotne, ponieważ potwierdza, że z powodzeniem realizujemy misję ułatwiania Klientom korzystania z usług bankowych – dodaje Kucharski.

Źródło: mBank

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.