Mermaid Properties wybrała agenta wyłącznego dla projektu Jasna 26 – Portal PR - 24PR
Mermaid Properties wybrała agenta wyłącznego dla projektu Jasna 26

16.12.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: biuro prasowe

Spółka Mermaid Properties, właściciel warszawskiej kamienicy przy ulicy Jasnej, podpisała umowę z CBRE – jedną z największych na świecie firm doradczych działających w sektorze nieruchomości komercyjnych. 

CBRE została wyłącznym agentem budynku, który będzie przekształcony w biurowiec klasy A. Jasna 26 to kolejny, obok Libra Business Centere, Miodowa 10 i Cross Point, projekt biurowy w portfolio dewelopera.

Jasna 26 jest 5-piętrową kamienicą z lat czterdziestych XX wieku, która powstała na fundamentach przedwojennego hotelu Victoria, w sąsiedztwie Parku Saskiego i stacji metra Świętokrzyska. Budynek oferuje łącznie ponad 4300 m kw. powierzchni biurowej. Biurowiec posiadać będzie dwupoziomowy garaż podziemny z 52 miejscami parkingowymi, z wjazdem od ulicy Jasnej. Na ostatnim piętrze znajdować się będzie rozległy 100-metrowy zielony taras z widokiem na Plac Dąbrowskiego i okolicę. Jasna 26 to produkt skierowany zarówno do dużych firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących lokalu w powojennej kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum miasta. Wnętrze budynku zostanie poddane gruntownemu remontowi i dostosowane do wymogów stawianych biurowcom klasy A – mówi Łukasz Dołęga, v-ce prezes Mermaid Properties. Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w firmie CB Richard Ellis dodaje – Budynek Jasna 26 będziemy polecać jako siedzibę dla firm z branż takich jak prawnicze, consultingowe czy finansowe, oraz dla mniejszych najemców, którzy poszukują wysokiej jakości biur w prestiżowej lokalizacji. Obecnie na rynku jest niewiele tego typu obiektów i wierzę, że budynek Jasna 26 będzie cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych najemców.

Jasna 26 powstanie w pierwszym półroczu 2012 roku. Obecnie jest zarezerwowanych 80 proc. lokali usługowo-handlowych znajdujących się na parterze i kondygnacji -1. Tak duże zainteresowanie tymi powierzchniami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadal trwają rozmowy z kolejnymi najemcami – komentuje Łukasz Dołęga z Mermaid Properties.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.