Musztardy z logo „Roleski” wśród najpopularniejszych polskich produktów za granicą – Portal PR - 24PR
Musztardy z logo „Roleski” wśród najpopularniejszych polskich produktów za granicą

02.12.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

W tegorocznej edycji największego projektu konsumenckiego „Laur Konsumenta 2010”, który po raz pierwszy wyruszył poza granice naszego kraju, musztardy Firmy Roleski otrzymały tytuł „Najpopularniejszy polski produkt za granicą”.

Organizatorzy konkursu „Laur Konsumenta” sprawdzali znajomość i popularność wyrobów polskich producentów w Europie Zachodniej i w USA. W sondzie przeprowadzonej w czerwcu br. w wybranych punktach handlowych m.in. w Austrii, Belgii, Holandii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii zagraniczni konsumenci wskazywali polskie produkty, które znają i po które chętnie sięgają.  Musztardy z logo „Roleski” uzyskały największą rozpoznawalność w swojej kategorii.

Wyniki przeprowadzonej sondy są z jednej strony potwierdzeniem znajomości i rozpoznawalności marki a z drugiej – miernikiem dostępności na rynkach zagranicznych. Produkty ze Zbylitowskiej Góry, dzięki aktywnej polityce eksportowej Firmy Roleski, znane są smakoszom na różnych kontynentach i to już od kilkudziesięciu lat. Firma zaś co roku zajmuje wysoką pozycję w rankingach największych polskich eksporterów. W 2009 roku została uhonorowana statuetką Brylant Exportu, jako pięciokrotny laureat Ogólnopolskiego Rankingu „Liderzy Eksportu”. Liczne certyfikaty i uprawnienia, m.in. International Food Standard, także pomagają w odniesieniu sukcesów na trudnych rynkach innych krajów.

Wyróżnienie musztard w międzynarodowej edycji konkursu „Laur Konsumenta 2010” świadczy o zaufaniu zagranicznych klientów przede wszystkim do jakości produktów Firmy Roleski. A dla produktu i marki nie ma lepszej rekomendacji od pozytywnej oceny tak wymagających jurorów.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.