Netia obsługuje Renault Polska – Portal PR - 24PR
Netia obsługuje Renault Polska

20.12.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: biuro prasowe

Sieć Netia EtherNet połączy pięć lokalizacji Renault Polska. Wdrożenie zapewni klientowi spójną architekturę usług telekomunikacyjnych oraz pozwoli na redukcję dotychczas ponoszonych kosztów.

Usługa Netia EtherNet, oparta na własnej sieci szkieletowej Netii, połączy siedzibę główną Renault Polska i 4 inne jednostki firmy, zlokalizowane w Warszawie oraz Święcicach. Dostarczone przez operatora przepływności na wybranych łączach sięgną 54 Mbit/s.

Renault Polska wybrała ofertę Netii jako najlepszą spośród przedstawionych w przetargu. Wdrożenie ma zapewnić spójną i ujednoliconą architekturę telekomunikacyjną. To pozwoli na lepsze zabezpieczenie sieci oraz redukcję wydatków związanych z jej utrzymaniem.

„Nasze usługi mają pomagać klientom w realizacji ich celów biznesowych, a nie stanowić dla nich obciążenie. Wdrożenie dla Renault Polska, prowadzone w pełni na bazie własnej infrastruktury Netii jest tego doskonałym przykładem” – – powiedział Michał Ciemiński, Dyrektor Zarządzający Rynkiem Klientów Korporacyjnych Netia S.A.

Koncern Renault, obecny w 118 krajach , ma już 111-letnią historię. W skład Grupy wchodzą trzy marki : Renault, Dacia i Renault Samsung Motors. W ramach Aliansu z Nissanem Renault wdraża strategię zero emisji spalin i  jako pierwszy producent zaoferuje pełną gamę samochodów elektrycznych. Renault to jedyna marka samochodowa dysponująca flotą 12 modeli z maksymalną oceną 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa przeprowadzanych przez niezależną organizację Euro NCAP.

Renault działa na rynku polskim od 1991 roku. Jako firma odpowiedzialna społecznie Renault wdraża programy CSR. Sztandarowym projektem jest program edukacyjny dla szkół podstawowych „Bezpieczeństwo dla wszystkich”, którym w ciągu ostatnich 10 lat objęto 680.000 dzieci w całym kraju. Szkoła Jazdy Renault (doskonalenie techniki jazdy, ecodriving) przeszkoliła w Polsce już ponad 10.000 kierowców.

Źródło: Netia SA

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.