NIK wybrał Netię – Portal PR - 24PR
NIK wybrał Netię

12.12.2010 Kategoria: INTERNET, Telekomunikacja. Autor: biuro prasowe

Najwyższa Izba Kontroli dołączyła do grona klientów Netii. Z końcem listopada operator zakończył uruchamianie usług, które obejmą m.in. dostęp do Internetu oraz usługi głosowe.

Netia będzie jedynym operatorem usług telekomunikacyjnych dla Najwyższej Izby Kontroli przez kolejne 3 lata dla sieci WAN oraz przez 4 lata dla usług głosowych. Zakończone w listopadzie wdrożenie obejmuje zestawienie dla centrali NIK oraz  jej 16 delegatur usług m.in. dostępu do Internetu,  sieci WAN MPLS z backupami i świadczenia usług głosowych.

„Sprostanie stawianym  przez administarcję publiczną wymaganiom, zarówno pod względem technicznym jak i prawnym, pokazuje jak bardzo jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu się do otoczenia biznesowego klienta” – powiedział Michał Ciemiński, Dyrektor Zarządzający Rynkiem Klientów Korporacyjnych Netia S.A. – „Jesteśmy dumni, że do grona naszych klientów dołączyła tak prestiżowa instytucja jak Najwyższa Izba Kontroli”.

Najwyższa Izba Kontroli (NIK) to naczelny i niezależny organ kontroli państwowej z misją strażnika grosza publicznego. Od ponad 90 lat NIK ocenia funkcjonowanie państwa i gospodarowanie środkami publicznymi.

Źródło: Netia

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.