Nowa akcja firmy Bridgestone na portalu Facebook – Portal PR - 24PR
Nowa akcja firmy Bridgestone na portalu Facebook

16.12.2010 Kategoria: INTERNET, MOTO, Social media. Autor: biuro prasowe

Firma Bridgestone przyłączyła się do firmy BMW przeprowadzającej akcję promocyjną BMW Serii 1 na stronach portalu Facebook. Zwycięzcy tego konkursu wygrali możliwość udziału w Dniu Szkolenia Kierowców BMW oraz warsztatach dotyczących opon RFT (odpornych na przebicie), przeprowadzanych z wykorzystaniem samochodów BMW Serii 1 wyposażonych w  opony Bridgestone Potenza RE050A  RFT (odporne na przebicie).

Z okazji konkursu na wszystkich oponach laserowo wygrawerowano nazwiska zwycięzców.

Promocja “Splasher” zachęcała użytkowników portalu Facebook do rzucania farbą na samochody BMW Serii 1 za pomocą specjalnej aplikacji online, tworząc unikalne wzory na nadwoziach.  20 listopada pięciu zwycięzców otrzymało możliwość wcielenia swoich pomysłów w życie za pomocą nalepek, dostarczonych przez firmę 3M, naklejanych na prawdziwe samochody BMW w Centrum Szkolenia Kierowców BMW, znajdującym się na lotnisku w Monachium.

Szkolenie bezpieczeństwa dotyczące opon odpornych na przebicie

Po południu firma Bridgestone przeprowadziła warsztaty na temat opon RFT oraz sesję praktyczną na torze. Zwycięzcy konkursu testowali swoje samochody z przebitą przednią lewą oponą, prawą tylną oponą, oraz  ze wszystkimi oponami z prawidłowym ciśnieniem. Uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się jak utrzymać sterowność i prowadzenie pojazdu w przypadku „przebicia opony”. Więcej informacji na temat opon odpornych na przebicie znajduje się na stronie www.runflat.eu

Firma Bridgestone jest wyłącznym dostawcą opon do programu Szkolenia Kierowców BMW, gruby biznesowej w pionie BMW M GmbH zapewniającej specjalistyczne programy mające na celu poprawę umiejętności, reakcji oraz świadomości indywidualnych kierowców.

Silna współpraca z BMW

Dzięki tej umowie forma Bridgestone stała się wyłącznym dostawcą opon do floty programu Szkolenia Kierowców BMW, która składa się samochodów Serii 1, Serii 3, X5 oraz X6, oraz szeregu najwyższej klasy modeli BMW M. W ciągu ostatnich trzech lat w programie szkoleniowym w Europie udział wzięło ponad 54,000 kierowców.

Umowa z programem Szkolenia Kierowców BMW wzmacnia pozycję firmy Bridgestone jako wiodącego dostawcy oryginalnych opon dla firmy BMW. Firma Bridgestone dostarcza najwyższej klasy opony RFT  Potenza oraz Turanza do wszystkich modeli samochodów BMW.

Więcej informacji: www.bridgestone.eu

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.