Nowa odsłona Odry Tower – Portal PR - 24PR
Nowa odsłona Odry Tower

01.12.2010 Kategoria: Budownictwo. Autor: biuro prasowe

Wrocławskie Stare Miasto to doskonała lokalizacja na znalezienie własnego M. Miejsce to uchodzi za centrum kultury, spotkań towarzyskich, a także dobrych połączeń komunikacyjnych. Właśnie tu powstanie kolejna inwestycja dolnośląskiego dewelopera – Odra Tower.

Gant Development SA nieopodal wrocławskiego rynku wybuduje osiemnastokondygnacyjny kompleks mieszkaniowo-usługowy. Część mieszkalna usytuowana będzie od 3 do 17 piętra. Od południowo-wschodniej strony budynek będzie sąsiadować z ciągiem ulic Podwale i Generała Sikorskiego, a od północy z rzeką Odrą. Obiekt będzie spełniał przede wszystkim funkcję mieszkalną. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe, które będą mogły być zaadaptowane na różne cele.

Nowy projekt Odry Tower posiada prostą formę w postaci przenikających się prostopadłościennych brył. Przygotowując projekt mieliśmy na względzie zarówno wygodę mieszkańców, jak i wpasowanie obiektu w architektoniczny styl okolicy. – mówi Anna Newerla, przedstawiciel biura architektonicznego Zbigniewa Walasa. Dla podkreślenia przestrzenności budynku zastosowaliśmy kontrast bieli i czerni. Na czarnym tle wieży będą przenikać się szklano – białe wykusze, przyziemie od strony ul. Podwale oraz bulwaru odcięte jest przeszklonymi witrynami usług.

Wyjątkowa lokalizacja, nowoczesna architektura i szeroki wybór mieszkań to podstawowe zalety Odry Tower – mówi Karol Antkowiak, Prezes Zarządu Gant Development SA. Przystępne ceny lokali sprawiają, że zamieszkanie na Starym Mieście będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Oferta mieszkaniowa Odry Tower obejmuje 243 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 13028,93 m kw. i metrażach od 36,99 mkw. do 114,87 mkw. Niemalże każdy lokal będzie wyposażony w balkon lub loggię. W budynku będą cztery poziomy garaży wielostanowiskowych, jeden podziemny i trzy nadziemne, z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla mieszkańców inwestycji. Po męczącym dniu w pracy, nowi lokatorzy Odra Tower, będą mogli odpocząć w zacisznym miejscu, które zaprojektowano na dziedzińcu budynku w formie zielonego tarasu.

ODRA TOWER

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze i garażami wielostanowiskowymi przy ul. Podwale/Sikorskiego we Wrocławiu.

Powierzchnia użytkowa mieszkań: 13028,93 mkw.

Powierzchnia użytkowa usług: 477,98 mkw.

Średnia powierzchnia mieszkań: 55,13 mkw.

Liczba mieszkań: 243

Liczba lokali usługowych: 4

Liczba miejsc postojowych: 254

Cena mkw. brutto: od 6695 PLN do 16 480 PLN

Cena całkowita mieszkań brutto: od 259 078 PLN do 1 419 793 PLN

Termin zakończenia: II połowa 2012 r.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.