Nowa osoba w Acronis Polska – Portal PR - 24PR
Nowa osoba w Acronis Polska

19.12.2010 Kategoria: Kariera. Autor: biuro prasowe

Do zespołu firmy Acronis dołączyła Barbara Podeszfa, która obejmie stanowisko Inside Sales Representative. Będzie odpowiedzialna za współpracę z obecnymi partnerami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Barbara Podeszfa przejmie kontakty handlowe z obecnymi partnerami. Nowa osoba w Acronis Polska zapewni także dodatkowe wsparcie przed- i posprzedażowe dla klientów firmy. Będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na terenie kraju i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji partnerskich. Bezpośrednio podlega Country Managerowi, Dariuszowi Jareckiemu, prowadzącemu polskie biuro otwarte w sierpniu 2009 r.

Barbara Podeszfa studiowała na Uniwersytecie Opolskim oraz jest absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Swoją karierę w branży IT rozpoczęła w Alcatel-Lucent, po czym związana była z EMC Computer Systems na stanowiskach Internal Sales Account Manager oraz Inside Partner Territory Representative.  

Bliska współpraca z klientami i partnerami biznesowymi odgrywa istotną rolę dla rozwoju naszego biznesu jak i marki” – powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska. „Aby zbudować i utrzymywać nasze relacje konieczny jest doświadczony zespół. Barbara ma najlepsze kwalifikacje pozwalające osiągnąć te cele. Liczę na zgraną współpracę w przyszłości.”

Źródło: Neuron Agencja Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.