Nowa strona Termet S.A. – Portal PR - 24PR
Nowa strona Termet S.A.

10.12.2010 Kategoria: Strony www. Autor: biuro prasowe

Pod adresem www.termet.com.pl można już oglądać nową odsłonę strony internetowej wykonanej przez Multum PR dla spółki Termet – lidera wśród polskich producentów gazowych urządzeń grzewczych.

Strona internetowa jest jednym z ważniejszych kanałów komunikacji miedzy firmą Termet S.A. a jej klientami, dlatego Multum PR postawiło na całkowicie nową szatę graficzną, która ma pozycjonować Termet jako firmę nowoczesną i innowacyjną. Witryna jest bardziej interaktywna, Klienci znajdą na niej kompletne informacje o firmie i produktach, mogą też swobodnie kontaktować się z przedsiębiorstwem poprzez dedykowaną skrzynkę pocztową. Zostały także odświeżone części strony dla partnerów – dystrybutorów, architektów i instalatorów. Wszystko, aby usprawnić współpracę każdej strony.

Obecnie przygotowywane są także inne wersje językowe witryny.

Adres strony: www.termet.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.