Nowe produkty dodatkowe do eKONTA: pakiety Assistance – Portal PR - 24PR
Nowe produkty dodatkowe do eKONTA: pakiety Assistance

27.12.2010 Kategoria: bankowość, Ubezpieczenia. Autor: biuro prasowe

Do oferty mBanku wprowadzono pakiety ubezpieczeniowe Assistance Dom24h, Opieka24h lub Auto24h. Dzięki wybraniu odpowiedniego ubezpieczenia można liczyć na pomoc ekspertów w nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą nas spotkać w domu czy na drodze. 

Nowym elementem oferty dla Klientów indywidualnych w mBanku są trzy pakiety ubezpieczeń Assistance: Auto 24h, Dom24h lub Opieka24h. Każdy produkt dostępny jest w trzech wariantach, różniących się zakresem świadczeń oraz ceną. Wariant Standard wiąże się z opłatą 5 zł/mies., wariant komfort 10 zł/mies., zaś najszerszy wariant Premium 15 zł/mies.

Pakiety Assistance dostępne są dla posiadaczy eKONTA. Zainteresowani ochroną ubezpieczeniową Klienci mogą sami wybrać najbardziej odpowiadający ich potrzebom produkt, w optymalnym dla siebie wariancie. Dodatkowo, jeśli Klient skorzysta z co najmniej dwóch produktów ubezpieczeniowych w mBanku (ubezpieczenia Assistance lub NNW Ochrona 24h) otrzyma na nie zniżkę.

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty, ponieważ w przeprowadzonym przez nas badaniu Klienci sami uznali pakiety Assistance za najbardziej atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe – mówi Wojciech Toboła, odpowiedzialny za wdrożenie produktów Assistance w mBanku. Ponadto, część naszych Klientów oczekiwała możliwości swobodnego kształtowania pakietów ubezpieczeniowych. Dlatego reguły związane z pakietami Assistance w mBanku są proste, a Klient mający podstawowy rachunek, może dobrać do niego produkty ubezpieczeniowe według własnego uznania – dodaje Toboła.

W ramach ubezpieczenia Assistance Auto24h, w zależności od wybranego wariantu, można liczyć m.in. na: naprawę lub holowanie pojazdu na miejscu zdarzenia, dostarczenie paliwa, pomoc w wymianie opon, otwarcie i uruchomienie pojazdu, samochód zastępczy czy legalne złomowanie

Przystąpienie do ubezpieczenia Dom24h zapewni m.in.: interwencję specjalistów (w tym ślusarza czy np. w zakresie napraw RTV/AGD), dozór, transport i przechowanie mienia, naprawę sprzętu PC (software i hardware).

Natomiast w ramach ubezpieczenia Opieka24h można liczyć na: wizytę lekarza i pielęgniarki, dostawę leków i sprzętu medycznego, transport medyczny, umówienie wizyty u lekarza specjalisty, opiekę domową po hospitalizacji.

Stworzone we współpracy z BRE Ubezpieczenia pakiety Assistance w mBanku wyróżniają się nie tylko przejrzystymi zasadami tworzenia pakietów w dowolnie wybranym przez Klienta wariancie, ale także wygodą i prostotą obsługi. Miesięczne składki za ubezpieczenie pobierane są automatycznie z eKONTA, więc nie trzeba o nich pamiętać. 

Źródło: mBank

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.