Oaza piękna i relaksu – Portal PR - 24PR
Oaza piękna i relaksu

30.12.2010 Kategoria: turystyka, uroda. Autor: biuro prasowe

Hotel to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie odpocząć i smacznie zjeść. Świat hotelarstwa stawia dzisiaj przede wszystkim na holistyczne i indywidualne podejście do każdego Gościa. Przygoda z Wellness & SPA rozgrywa się nie tylko na poziomie ciała, ale również ducha i umysłu. Dlatego coraz wyrazistszym trendem staje się korzystanie ze starożytnej nauki Feng Shui. Hotel Resort Bryza & SPA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości postanowił stworzyć harmonijną i kreatywną przestrzeń kompleksu hotelowego na podstawie zasad Feng Shui.

Feng Shui oparte na starożytnej nauce wykorzystuje przede wszystkim kolory, kształty oraz odpowiednie rozmieszczenie przedmiotów w przestrzeni. Jej podstawowym celem jest odpowiednie ukierunkowanie energii istniejącej w otoczeniu, aby uzyskać równowagę, która zaowocuje dobrym samopoczuciem oraz poprawą jakości życia we wszystkich jego aspektach.

Wpisując się w nowatorskie trendy pragniemy wykreować przestrzeń pozytywnie oddziałującą i jeszcze bardziej sprzyjającą gościom Hotelu Bryza. W tym celu już na początku stycznia przystępujemy do generalnej renowacji pokoi i restauracji, aby zwiększyć pozytywną energię panującą w Bryzie. Podstawą do podjęcia działań jest korzystna aranżacja kompleksu hotelowego w kierunku północnym symbolizująca poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Lokalizacja Centrum Wellness & SPA również idealnie wkomponowuje się w założenia nauki Feng Shui. Według jej zasad strona zachodnia posiada silny pierwiastek aktywności. Dlatego jest to idealne miejsce na wszelkie elementy związane z aktywnością i witalnością.

Bogata oferta odnowy biologicznej naszego obszernego i nowoczesnego SPA poszerzy się o absolutną nowość w skali krajowej, zabieg „Forever YANG”. Łagodzący i odprężający rytuał rozpoczynać się będzie ryżowym peelingiem, którego kremowa formuła od dawna stosowana jest w krajach Dalekiego Wschodu. Ciało następnie otulone zostanie maską o intensywnej kokosowej nucie. Duża zawartość dobroczynnych olei z drzewa kokosowego uczyni skórę nieskazitelnie gładką, przyjemną w dotyku, elastyczną a także pomoże utrzymać ją w doskonałej kondycji. Atmosferę wnętrz Centrum Wellness & SPA w specyficznym klimacie Orientu i Feng Shui podkreślą odpowiednio dobrane kolory, drewniane detale wykonane z bambusa oraz fontanny. Wszystkie te elementy zostaną starannie dobrane według pięciu żywiołów Feng Shui (drewno, ogień, ziemia, metal, woda).

Hotel Bryza cieszy się również ogromną popularnością jako idealne miejsce na spotkania biznesowe lub organizację konferencji. Mając na względzie holistyczną dbałość o stan ducha i ciała naszych gości, chcemy wykorzystać unikalną lokalizacją hotelu i połączyć elementy Feng Shui z atmosferą kreatywności i koncentracji myśli. Zarówno dla gości indywidualnych jak i konferencyjnych będziemy mogli zorganizować warsztaty rozwoju osobistego, które pomogą przywrócić harmonię i równowagę oraz życiową radość. Po zakończeniu remontu szykujemy dla naszych gości niespodziankę związaną z powitaniem Chińskiego Nowego Roku (4.02-6.02.2011).

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.