One-2-One charytatywne z Bankiem Żywności – Portal PR - 24PR
One-2-One charytatywne z Bankiem Żywności

28.12.2010 Kategoria: Kampania. Autor: biuro prasowe

Akcja SMS-owa wspierająca 14 Świąteczną Zbiórkę Żywności jest ostatnim, zwieńczającym elementem kampanii charytatywnej zorganizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności. Grupa One-2-One dostawca technologii mobilnych integrowała technologicznie projekt spinający wszystkich operatorów.

Środki zebrane dzięki SMSom o treści: WSPIERAM pod numer 7272 (koszt 2,44 z VAT) pomogą Bankom Żywności w dofinansowaniu magazynowania, sortowania i dystrybucji zebranych produktów oraz zakupu sprzętu ułatwiającego pracę, jak wózki widłowe i chłodnie. Akcja SMSowa potrwa do 31 grudnia 2010r.

Cieszymy się, ze nowe technologie również mogą wspierać akcje społeczne. Drugi raz włączyliśmy się w kampanię dla Banków Żywności i już możemy powiedzieć, że w tym roku uda nam się zebrać co najmniej dwa razy więcej funduszy niż w poprzedniej edycji – mówi Tomasz Dworek z One-2-One.

W akcji uczestniczą również znani i lubiani wolontariusze. W Warszawie aktorzy Paweł Nastula, Damian Damięcki, Hanna Śleszyńska, we Wrocławiu wioślarz i olimpijczyk Paweł Rańda.

Banki Żywności w Polsce docierają z pomocą do ponad 3 tys. stowarzyszeń i fundacji, które pomagają osobom potrzebującym. W ramach pomocy żywnościowej przygotowywane są posiłki, paczki. Wśród najbiedniejszych są osoby starsze, dzieci, rodziny wielodzietne, osoby chore, bezdomne. Szczegóły dotyczące akcji na stronie www.bankizywnosci.pl

Źródło: One-2-One S.A.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.