Positive Power skutecznie pomaga rozpocząć sprzedaż w internecie – Portal PR - 24PR
Positive Power skutecznie pomaga rozpocząć sprzedaż w internecie

07.12.2010 Kategoria: INTERNET, MARKETING, Social media. Autor: biuro prasowe

Agencja Interaktywna Positive Power Sp. z o.o. rozbudowuje struktury o dział związany z prowadzeniem projektów e-commerce. Zmiany te mają związek z długofalową strategią Spółki i mają za zadanie zapewnić jej klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Misją nowej, wyspecjalizowanej w e-commerce sekcji będzie kompleksowa obsługa klientów w zakresie projektowania i wdrażania sklepów internetowych oraz systemów B2B.

Stworzenie nowego działu jest konsekwencją oczekiwań samych Klientów. Otrzymujemy coraz więcej głosów od firm, którym zależy na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze w zakresie e-commerce, a od Agencji oczekują nie tylko umiejętności programistycznych, ale przede wszystkim wiedzy na temat mechanizmów branży e-commerce, zachowań konsumentów, usability, rozwiązań B2B. Nowy pion w Positive Power pozwoli skupić się na nieustannym podnoszeniu kwalifikacji w tym zakresie – tłumaczy Rafael Moucka, Prezes Zarządu Positive Power.

Na potrzeby działu do kilkudziesięcioosobowego zespołu Positive Power pozyskano Katarzynę Kwarciak, wcześniej Project Managera w Agencji Interaktywnej Enigmatis, absolwentkę Uniwersytetu Śląskiego na kierunku matematyka (specjalność informatyka).

To już druga sekcja, która w ciągu kilku ostatnich tygodni powstała w ramach Positive Power. Pod koniec października firma postawiła na społeczności, poszerzając zakres usług o marketing w social media.

Wraz ze wzrostem zatrudnienia i poszerzaniem się kompetencji Spółki w zakresie usług interaktywnych stanęliśmy przed koniecznością stworzenia odrębnych struktur, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie potencjału pracowników oraz sprawne zarządzanie rozbudowanymi projektami internetowymi. Obecnie realizowana strategia Spółki zakłada kolejne wzmocnienie zespołu jeszcze w tym roku, nie wykluczamy również usamodzielnienia się nowych sekcji w dłuższym okresie czasu – mówi Rafael Moucka.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.