Prezent, czy rózga? Dominikanie pomagają rozwiązać dylemat – Portal PR - 24PR
Prezent, czy rózga? Dominikanie pomagają rozwiązać dylemat

23.12.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Dominikanie rozdają prezenty i rózgi za pomocą aplikacji Facebook.

Każdy użytkownik serwisu Facebook od wczoraj może skorzystać z aplikacji Jak oni się sprawują?. Aplikacja umożliwia ocenę swoich znajomych poprzez rozdawanie wirtualnych prezentów i rózg. Do oceny dołączyć można gratulacje lub życzenia poprawy na lepsze.

 

Aplikacja została wykonana przez agencję Ideacto dla Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego (OO. Dominikanów) celem popularyzacji obecności Zakonu Dominikanów w mediach społecznościowych.

Na koniec roku możemy podsumować naszych znajomych, udzielając im reprymendy i wręczając wirtualną rózgę, albo obdarzając dobrym słowem i prezentem. Aplikacja umożliwia też wpisanie własnych życzeń. A wszystko to w zabawnej formie – mówi Piotr Ciuba OP.

W pierwszych godzinach funkcjonowania aplikacji rozdano 1005 prezentów oraz 457 rózg.  Aplikacja jest częścią projektu Dominikanie.pl. Serwis miesięcznie przyciąga już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Adres aplikacji Jak oni się sprawują?: facebook.com/jakonisiesprawuja/

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.