Rainbow Tours przedstawiło już ofertę Lato 2011 – Portal PR - 24PR
Rainbow Tours przedstawiło już ofertę Lato 2011

04.12.2010 Kategoria: turystyka. Autor: biuro prasowe

Touroperator w swojej nowej ofercie zaproponował około 130 programów imprez objazdowych, ponad 290 hoteli i prawie 50 różnych destynacji przedstawionych na 700 stronach ofert. Rainbow Tours jako jedyne biuro w Polsce wprowadziło do swojej oferty Rumunię. Dużą nowością jest konkurs pod hasłem „Wakacje za darmo, co roku i do końca życia”, wprowadzenie szerokiej gamy hoteli z zupełnie nowymi klubami dla całej rodziny oraz wprowadzenie klasy Premium w samolotach czarterowych. Dzięki tym nowościom oraz niższym cenom Rainbow Tours planuje zwiększyć sprzedaż o około 30 proc.

Dokładnie w połowie listopada pojawiły się trzy nowe katalogi Rainbow Tours- Lato 2011. Jeden z nich to wydzielone oferty wycieczek objazdowych, pozostałe dwa zawierają imprezy pobytowe.

Klienci lubiący objazdówki, mają teraz wszystkie oferty zebrane w jednym katalogu. Jest to obecnie najszersza oferta wycieczek tego typu na polskim rynku.– mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Pojawiły się nowe wycieczki objazdowe, do takich krajów jak Syria, Liban czy Gruzja. Destynacją niespotykaną do tej pory jest Rumunia, Jawa i Bali oraz greckie Kos. Z wycieczek autokarowych, ciekawie prezentują się nowości: „Paryż i bąbelki szampana”, czy też „Wielkoruskim szlakiem”.

Rainbow Tours położyło również duży nacisk na rozwój wycieczek pobytowych. Wprowadzono do oferty ponad 80 nowych hoteli, zwiększono w ofercie udział hoteli cztero i pięciogwiazdkowych oraz poszerzono ilość hoteli All Inclusive.

W tym roku touroperator zorganizował również nową promocję pod hasłem WAKACJE ZA DARMO I DO KOŃCA ŻYCIA.

Osoby, które dokonają rezerwacji na dowolną imprezę do 31 grudnia 2010 roku, wezmą udział w konkursie, gdzie nagrodą będą wakacje z naszym biurem – za darmo, co roku i do końca życia – tłumaczy Grzegorz Baszczyński.

Nie zapominając o rodzinach z dziećmi, Rainbow Tours przygotowało wiele hoteli rodzinnych do wyboru, a przede wszystkim specjalne kluby dla całej rodziny – Figlokluby. Autorska koncepcja tego rozwiązania została przygotowana przez najbardziej doświadczony na polskim rynku zespół. Specjalizuje się on w animacjach oraz programach klubowych dla całych rodzin, a same kluby oferują atrakcyjny i opracowany przez specjalistów program zabaw, konkursów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Również w tym roku touroperator wprowadził do sprzedaży klasę Premium w samolotach czarterowych – odpowiednik klasy Business w samolotach rejsowych.

Za dopłatą rzędu 300 zł w obie strony turyści będą korzystać z przywileju odprawy bez kolejki, darmowego posiłku z napojami, darmowego alkoholu. W rzędzie środkowe miejsce będzie zawsze wolne dla zwiększenia komfortu naszych Klientów – dodaje Grzegorz Baszczyński.

Źródło: Rainbow Tours

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.