Solidarność Schulza – Portal PR - 24PR
Solidarność Schulza

07.12.2010 Kategoria: Reklama. Autor: biuro prasowe

Agencja Schulz Brand Friendly otrzymała zlecenie na design opakowań oraz spot reklamowy bombonierek dla firmy cukierniczej Solidarność.

Firma Cukiernicza „Solidarność – rok założenia 1952”, doceniany producent wyrobów czekoladowych, wybrała agencję Schulz Brand Friendly do zaprojektowania opakowań dla produktów poszczególnych swoich marek. Agencja stworzyła design kilkunastu opakowań dla kilku produktów czekoladowej Solidarności, min. L’Amour, Złote Michałki, Toffino, Trufle, Galaretki. Produkty w nowych opakowaniach będą dostępne na rynkach Polski i świata m.in. w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Dla producenta ekskluzywnych Czekoladek z Klasą Pistachio, powstały również spoty sponsorskie, który pojawiły na kanale TVN, TVN 24, wspierając takie programy jak Szkło Kontaktowe, prognozę pogody.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.