SPRYTNY PODJAZD – nie tylko na zimę – Portal PR - 24PR
SPRYTNY PODJAZD – nie tylko na zimę

27.12.2010 Kategoria: MOTO, NIERUCHOMOŚCI. Autor: biuro prasowe

Podjazd dla samochodu to miejsce, którym zwykle rzadko się zachwycamy. Jego jakość doceniamy dopiero wówczas, gdy aura niekoniecznie nam sprzyja. W takich momentach dobrze zaprojektowany i wykonany z odpowiednich materiałów podjazd jest na wagę złota.

Bezfazowa kostka (na zdjęciu kostka Akropol z firmy Libet) kontrastuje z elewacją, łącząc się jednocześnie kolorystycznie z dachem posesji. Gładka nawierzchnia sprawdza się idealnie w użytkowaniu. Jest bezpieczna dla obcasów i zabaw małych dzieci. Zimą nie sprawia trudności przy odśnieżaniu. Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu i ułożeniu specjalnych „zębów”, pozwala także na bezpieczny wyjazd z garażu w trudnych zimowych warunkach. Myśl warta jest naśladowania, bo tak rozwiązany problem pozwolił jednocześnie zachować spójność stylistyczną na całej przestrzeni wokół domu.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.