Świąteczna pomoc – Portal PR - 24PR
Świąteczna pomoc

16.12.2010 Kategoria: media. Autor: biuro prasowe

225 pomysłów na Święta, czyli przewodnik po oceanie prezentów, to zawartość najnowszego projektu przygotowanego przez Valkea Media Custom Publishing na zlecenie Metro Group Asset Management. Poradnik jest dostępny m.in. w centrach handlowych M1.

Specjalne wydanie świąteczne trafiło właśnie do rąk klientów. Magazyn ma charakter poradnika – rekomenduje wybór prezentów i dostarcza praktycznych informacji. Równocześnie lifestylowa zawartość wpisuje się w świąteczną atmosferę.

Czytelnik znajdzie w magazynie informacje o tym, jak przeżyć nadchodzące dni bez stresu. Wydawnictwo dystrybuowane jest w 9 miastach, w których znajdują się centra handlowe M1 (Kraków, Łódź, Warszawa – Marki, Poznań, Radom, Częstochowa, Czeladź, Bytom, Zabrze). Magazyn dystrybuowany jest bezpośrednio pod wybrane adresy oraz w samych centrach M1. Nakład to 350 tysięcy egzemplarzy.

Świąteczny poradnik M1 to już 6 wydanie, które realizujemy dla Metro Group Asset Management. Magazyn od początku swego istnienia ma wspierać sprzedaż oraz budować lojalność klientów – mówi Tomasz Opiela, zarządzający działem Custom Publishing Valkea Media.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.