Sylwestrowe dodatki Novamoda – Portal PR - 24PR
Sylwestrowe dodatki Novamoda

27.12.2010 Kategoria: Moda. Autor: biuro prasowe

Zbliża się najbardziej wyjątkowa noc roku, pełna szaleństw i szampańskiej zabawy do białego rana – Sylwester. Bez względu na to, czy spędzimy go w knajpie, na balu czy na domowej imprezie, tej nocy pragniemy wyglądać oszałamiająco i stylowo.

Wiele z nas ma już przygotowane sylwestrowe stroje, jednak nie zapominajmy o dodatkach. To one dodają kreacjom oryginalności i wyjątkowego charakteru. Oto kilka propozycji modnych, idealnych na Sylwestra dodatków, które znaleźć można w kolekcji Novamoda.

Kopertówki

Mała torebeczka to nieodłączny element sylwestrowej kreacji. Każda kobieta chce mieć przy sobie niezbędne drobiazgi, takie jak telefon, portfel czy kosmetyki do makijażu, by wyglądać oszałamiająco aż do samego rana. Największą popularnością w Sylwestra cieszą się błyszczące kopertówki, lakierowane, z cyrkoniami lub z satyny. Jeśli masz w swojej szafie zwykłą, klasyczną kopertówkę, możesz ozdobić ją na przykład oryginalną broszką lub łańcuszkiem.

Opaski

To propozycja w stylu wielu gwiazd dla bardziej odważnych – duże opaski na włosy, ozdobione bardzo modnymi piórkami lub kamyczkami. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z klasycznymi sukienkami lub gorsetami. Z takim dodatkiem żadna kobieta nie pozostanie niezauważona.

Paski i broszki

W modzie sylwestrowej dominuje czerń. Jeśli zdecydowałaś się właśnie na taką kreację, możesz ożywić ją na przykład kolorowym satynowym pasem lub broszką. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzić z dodatkami. Mają one być subtelnym elementem stroju, nie zaś jego główną częścią.

www.novamoda.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.