Mercedes szuka najstarszych modeli – Portal PR - 24PR
Mercedes szuka najstarszych modeli

12.12.2010 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Do 31 grudnia można zgłaszać samochody marki Mercedes-Benz, co najmniej 25-letnie, które są od nowości do dziś w rękach jednego, polskiego właściciela lub jego spadkobierców. Mercedes-Benz przewiduje specjalną gratyfikację dla posiadacza najstarszego pojazdu spośród zgłoszonych.

Poszukiwane samochody powinny spełniać następujące kryteria:

–        wiek, co najmniej 25 lat

–        pierwszy i jedyny właściciel z polskim obywatelstwem (odstępstwem są sytuacje, gdy samochód należy do spadkobierców pierwszego i jedynego, polskiego właściciela pojazdu)

–        zgłoszenie powinno wpłynąć do 31 grudnia 2010 r. mailem  lub pocztą:

Dopuszczone są samochody w dowolnym stanie technicznym, zakupione na terenie Polski lub za granicą.

Dla posiadacza najstarszego Mercedesa spośród zgłoszonych, Mercedes-Benz przewiduje specjalną gratyfikację. Ogłoszenie z informacją o najstarszym Mercedesie od pierwszego właściciela zostanie wysłane do mediów w styczniu 2011 r.

Akcja wpisuje się w obchody wyjątkowej rocznicy. 29 stycznia 2011 r. minie dokładnie 125 lat od momentu kiedy Carl Benz złożył w Niemieckim Urzędzie patent na swojego trójkołowca (Patentmotorwagen).

Zgłoszenie powinno wpłynąć do 31 grudnia 2010 r. mailem na adres: piotr.wojcik@daimler.com
lub pocztą: Mercedes-Benz Polska, Piotr Wojcik, ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa

www.media.daimler.com

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.