Szukamy rodziców chrzestnych! – Portal PR - 24PR
Szukamy rodziców chrzestnych!

17.12.2010 Kategoria: turystyka. Autor: biuro prasowe

W najbliższą sobotę 18.12.2010 zostaną uruchomione długo oczekiwane dwa nowoczesne wyciągi narciarskie – jeden w ośrodku Jasna – Chopok, a drugi w Tarzańskiej Łomnicy.

Nowa 6-osobowa kolejka w Tatrzańskiej Łomnicy to nowoczesny produkt Doppelmayra, z pomarańczowymi „bańkami” (zatrzaskowymi pokrywami chroniącym przed wiatrem) i podgrzewanymi siedzeniami – krótko mówiąc – pełny komfort dla narciarzy. Dodatkowo wyposażona jest w nowoczesny system RPD, dzięki któremu jest bardziej odporna na gwałtowne podmuchy wiatru.

 

Tego samego dnia obok istniejącej już 6-osobowej kanapy na Zahradkach, w ośrodku Jasna Chopok, zostanie otwarta kolejna 6-osobowa kanapa. To także produkt Doppelmayra gwarantujący najwyższą jakość – ma 1288 m długości i 341 m różnicy wysokości, czas jazdy z dolnej stacji Zahradky (1038 m) do górnej stacji Priehyba (1379 m) wynosić niecałe 5 minut. 2/3 krzeseł będzie wyposażone w zatrzaskowe „bańki”, krzesełka będą też specjalnie dociążone, tak by zmniejszyć podatność na podmuchy wiatru. Dzięki tej inwestycji łączna przepustowość ośrodka narciarskiego wzrośnie do 25 tys. osób na godzinę !!!

Wielkie otwarcie obu kolejek planowane jest na godz. 8:30 – każdy kto pojawi się na stoku w pomarańczowym ubraniu (może być np. kamizelka z samochodu 😉 – ma szanse zostać matką lub ojcem chrzestnym kolejki ! Taka druga szansa może się nie zdarzyć…

Więcej informacji na www.nartyslowacja.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.