Telefony IP Yealink z certyfikatem operatora easyCALL – Portal PR - 24PR
Telefony IP Yealink z certyfikatem operatora easyCALL

15.12.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: biuro prasowe

Telefony internetowe marki Yealink, dystrybuowane w Polsce przez firmę VoIPoint, uzyskały certyfikat zgodności z systemem, operatora VoIP, easyCALL. To kolejne potwierdzenie wydajności biznesowych telefonów IP Yealink, oferujących dźwięk w jakości HD.

Najnowszy certyfikat potwierdza zgodność wszystkich modeli telefonów IP Yealink  z systemem operatora easyCALL. Zgodność dotyczy także nowego DECT SIP-W52, którego polska premiera planowana jest na przełom 2010 i 2011 r. „Z usług platformy easyCALL korzysta ponad 200 tys. abonentów co stawia ją wśród liderów polskiego rynku telefonii internetowej. Dzięki certyfikatowi zgodności z systemami operatora zarówno firmy jak i osoby prywatne mogą teraz dzwonić za minimalne stawki, korzystając z niezawodnych i atrakcyjnych dla oka telefonów IP Yealink. Operator easyCALL wybrał nasze telefony do certyfikacji ze względu na cechy ważne dla biznesu czyli bogatą funkcjonalność oraz przystępną cenę” – powiedział Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint, która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Yealink w Polsce. Dużym atutem telefonów Yealink jest również polskie menu oraz energooszczędność (Power Over Ethernet).

Telefony SIP marki Yealink są dostosowane do potrzeb wymagających, biznesowych klientów. Urządzenia zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), posiadają zaawansowane funkcje telefoniczne i współpracują z większością central IP (m.in. Avaya i Activis). Dzięki temu są one uniwersalne i umożliwiają szybką konfigurację. Urządzenia posiadają w Polsce dwuletnią gwarancję door-to-door.

Więcej informacji uzyskać można na stronach: www.yealink-polska.pl i http://www.voipoint.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.