Travelnity.com wśród najlepszych społeczności – Portal PR - 24PR
Travelnity.com wśród najlepszych społeczności

07.12.2010 Kategoria: INTERNET, Social media. Autor: biuro prasowe

SocialEngine.net, platforma do budowy serwisów społecznościowych, uznała polski portal Travelnity.com za jeden z najlepszych projektów opartych na jej technologii.

Każdy z dobrym pomysłem na social media może wykorzystać do ich budowy skrypt SocialEngine PHP Social Network Script, dostępny na stronie SocialEngine.net. Z jego pomocy skorzystali młodzi Polacy, założyciele portalu społeczności ciekawych świata – Travelnity.com – przestrzeni wymiany informacji, doświadczeń i zawiązywania przyjaźni przez miłośników podróży. 

Portal został wymieniony przez specjalistów z SocialEngine.net jako trzeci najlepszy projekt oparty na ich platformie. Przed Travelnity.com znalazły się youTraining.com ułatwiający znajdywanie partnerów do trenowania oraz ZowneD.com, społeczność graczy online. W zestawieniu jest również strona łącząca przeciwne charaktery – OppositesConnect.com, portal dla miłośników tatuaży – SkinPoison.com czy Zanibook.com – francuski serwis dla zwierzaków poszukujących przyjaciół.

„Bardzo ucieszyłem się, widząc wśród wyróżnionych przez Social Engine stron serwis z Polski. Dla twórców Travelnity.com, obecność w tak doborowym towarzystwie to powód do dumy. Z kolei dla osób z branży internetowej to znakomite źródło wiedzy o tym co nowego dzieje się w świecie społeczności oraz cenna informacja, że oparte na technologii Social Engine serwisy są dobrze przyjmowane w Polsce”, – mówi Daniel Gul z serwisu pracownik galerii.pl. 

Więcej informacji o Social Engine można znaleźć na www.socialengine.net.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.