Wachelka Inergisidize na NewConnect – Portal PR - 24PR
Wachelka Inergisidize na NewConnect

28.12.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: biuro prasowe

Wachelka Inergis, spółka prowadząca działalność w sektorze instalacyjno-budowlanym, planuje zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2011 roku – poinformowała w komunikacie prasowym GoAdvisers, która będzie doradcą spółki.

„Ostatnie tygodnie grudnia są dla nas bardzo intensywne. Cieszymy się z nowych projektów, jakie będziemy realizowali. W I kw. 2011 roku zamierzamy wprowadzić na rynek NewConnect trzy podmioty, w tym brytyjską spółkę – Avtech Aviation & Engineering PLC” – powiedział cytowany w komunikacie Bartosz Zalewski, wiceprezes GoAdvisers SA.

Podstawowy profil Wachelka Inergis tworzą usługi instalacyjne w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych oraz wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Firma przygotowuje kompleksowe plany projektowe instalacji, zajmuje się również wdrażaniem nowoczesnych technologii odnawialnych źródeł energii m.in. kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę.

Notowana na NewConnect spółka GoAdvisers świadczy usługi doradcze z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz inwestycji VC/PE realizowanych w ramach funduszu venture capital.

Źródło: PAP/Bankier.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.