Wygraj wyjazd do serca Afryki – konkurs ACTION: „Kilimanjaro & Safari Adventure” – Portal PR - 24PR
Wygraj wyjazd do serca Afryki – konkurs ACTION: „Kilimanjaro & Safari Adventure”

05.12.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

Od 2 listopada 2010 r. do 16 stycznia 2011 r. trwa konkurs „Kilimanjaro & Safari Adventure”, zorganizowany przez firmę ACTION. Uczestnicy konkursu mogą wygrać wyprawę do Tanzanii oraz Zanzibaru. Osiemnastu zwycięzców już w połowie marca 2011 r. wyleci do Afryki i weźmie udział w safari lub wspinaczce na najwyższy szczyt kontynentu – Kilimanjaro. Sponsorami konkursu są marki Actina Solar, Actina oraz Samsung.
Konkurs „Kilimanjaro & Safari Adventure” skierowany jest do resellerów i osób podejmujących decyzje zakupowe w firmach. Uczestnicy mają za zadanie wykazać jak najwyższe zakupy serwerów Actina Solar, komputerów Actina oraz notebooków lub netbooków marki Samsung. Za każdy zakupiony produkt przyznawane są punkty. Nagrody otrzymają uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów oraz przekroczą określone regulaminem progi obrotu.

Osiemnastu szczęśliwców weźmie udział w sześciodniowym egzotycznym safari lub wspinaczce na Kilimanjaro – decyzja należy do zwycięzcy. Siódmego dnia wyprawy obie grupy połączą się i razem wyruszą na egzotyczną wyspę Zanzibar, na której spędzą trzy dni.

Uczestników wyprawy czeka wiele atrakcji. Wspinający się na Dach Afryki będą mieli okazję maszerować ponad koronami lasów tropikalnych, następnie przejść wśród słynnych lawowych terenów do Lava Tower i dalej do Arrow Glacier Camp, by w końcu dotrzeć do Uhuru Peak – szczytu Kilimanjaro, położonego na wysokości 5 895 m n.p.m.
Ci, którzy wybiorą safari udadzą się do rezerwatu Ngorongoro, położonego w kraterze wygasłego wulkanu. Następnie spędzą dwa dni w słynnym Serengeti, zobaczą Jezioro Eyasi, krainę buszmenów, a na końcu zapolują z plemieniem Hadzabe w parku Tarangire.
Na wyspie Zanzibar na uczestników czekają takie atrakcje jak pływanie z delfinami, nurkowanie, snorkling oraz zwiedzanie Stown Town, miasta wpisanego na światową listę UNESCO. Cała wyprawa wraz z przelotami będzie trwała trzynaście dni.

Regulamin konkursu, dokładny opis atrakcji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: konkurs.action.pl/afryka2011

Udział w konkursie wymaga rejestracji.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.