Wykładowca z Rzeszowa Człowiekiem Roku Polskiego Internetu – Portal PR - 24PR
Wykładowca z Rzeszowa Człowiekiem Roku Polskiego Internetu

24.12.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Mateusz Tułecki, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie został uhonorowany nagrodą „Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010”. Nagrodę przyznała Akademia Internetu. Uroczysta gala odbyła się w Teatrze IMKA w Warszawie.

Jak co roku nagrodzono najlepsze strony oraz kreacje polskiego Internetu, a także przyznano tytuł „Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010”.

– To jest dla mnie ogromne wyróżnienie i prestiż, ale taka nagroda to też spora odpowiedzialność – mówi Mateusz Tułecki. – Bardzo się cieszę, to jest docenienie kilku lat moich działań. Dzięki temu teraz będzie nam na pewno łatwiej organizować różnego rodzaju przedsięwzięcia, wpłynie to na ich promocję – mówi Mateusz Tułecki.

Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – nominowany już po raz drugi do tej nagrody – od dawna znany jest jako pasjonat Internetu oraz organizator wielu ciekawych inicjatyw i branżowych spotkań. Swoim entuzjazmem do nowych technologii zaraża nie tylko studentów, ale także różne środowiska związane z branżą łącząc świat biznesu z nauką. Organizowane przez niego rzeszowskie spotkania XRAII są miejscem dyskusji na temat wirtualnego świata, a dwie edycje interdyscyplinarnej konferencji InternetBeta zostały okrzyknięta branżowym wydarzeniem 2009 i 2010 roku.

– Przyznana nagroda to potwierdzenie, że kierunek jaki obrałem w swojej działalności jest słuszny. To też dowód na to, że nie trzeba działać w Warszawie czy Krakowie, by coś osiągać. Jak widać, z dobrym skutkiem można to także robić w Rzeszowie, przyczyniając się jednocześnie do promocji tego miasta i regionu – mówi Człowiek Roku Polskiego Internetu. – Wszystko to jest oczywiście możliwe dzięki zielonemu światłu, jakie moim pomysłom dały władze Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – mówi Mateusz.

Wykładowca WSIiZ został nominowany do tej nagrody w bardzo prestiżowym towarzystwie. Wśród pretendentów do tytułu znaleźli się m.in. Andrzej Garapich – Prezes Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. – za starania o rozwój badania Megapanel PBI/Gemius oraz za działania mające na celu rozszerzenie składu wspólników PBI o nowe podmioty z branży internetowej oraz Jarosław Sobolewski – Dyrektor Generalny IAB Polska – za podejmowanie odważnych decyzji związanych z szeroko pojętym rynkiem internetowym oraz publikacje na temat wykorzystania serwisów społecznościowych w kampaniach promocyjnych.

Źródło: WSIiZ

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.