Wyróżnienia dla Quest Software – Portal PR - 24PR
Wyróżnienia dla Quest Software

27.12.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

Rozwiązania Quest Software otrzymały 38 różnych nagród i wyróżnień przyznanych przez czytelników i redakcje MSExchange.org, „Redmond Magazine”, „SQL Server Magazine”, „Windows IT Pro” oraz „Visual Studio Magazine”.

Nagrodzono 18 różnych rozwiązań Quest Software oraz ScriptLogic (firmy należącej do grupy Quest Software), przeznaczonych do zarządzania infrastrukturą Microsoft oraz SQL Server, tożsamością i dostępem, wirtualizacją, desktopami oraz SharePoint.

Ponadto po kilka wyróżnień otrzymały takie rozwiązania jak: ScriptLogic Active Administrator, Quest Authentication Services, LiteSpeed for SQL Server, PowerGUI Pro, ScriptLogic Desktop Authority oraz Toad for SQL Server.

Nagrody przyznane Quest Software to nie tylko docenienie naszych produktów i ich najwyższej klasy, ale także nasz ogromny sukces w uproszczeniu zarządzania w niemal każdym obszarze IT.” – powiedział Doug Garn, CEO i prezes Quest Software – Nagrody Readers‚ Choice to tak naprawdę wyróżnienie dla ponad 100 000 naszych klientów! Sukcesy, jakie osiągają korzystając z rozwiązań Quest Software oraz ich opinie na temat naszych narzędzi, pozwalają nam cały czas rozwijać nowe technologie i tworzyć jeszcze lepsze produkty.”

Wersje trial nagrodzonych produktów Quest Software i ScriptLogic można pobrać ze stron: www.quest.com/downloads/ lub www.scriptlogic.com/downloads/

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.