Wzmocnienia kadrowe w Zarządach spółek Grupy Generali – Portal PR - 24PR
Wzmocnienia kadrowe w Zarządach spółek Grupy Generali

16.12.2010 Kategoria: Kariera, Ubezpieczenia. Autor: biuro prasowe

Podczas najbliższego posiedzenia Rady Nadzorczej Generali spodziewane są 3 nowe nominacje w zarządach spółek Grupy Generali w Polsce. Od nowego roku funkcję członka Zarządu spółki Generali T.U. S.A. obejmie Antoni Brański, pełniący dotychczas funkcję Członka Zarządu spółki Generali AutoProgram Sp. z o.o. Ponadto zespół managerski Grupy Generali wzmocnią również, na stanowiskach Członków Zarządu spółki serwisowej Generali Finance Sp. z o.o.: Jacek Skowroński, wieloletni członek zarządu Amplico Life oraz Mark Dassui, związany dotychczas z Grupą Generali w Niemczech.

– „Do kadry managerskiej Generali pozyskujemy kilku znakomitych i bardzo doświadczonych managerów. Jestem przekonany, że ich bagaż doświadczeń oraz sukcesy, jakie każdy z nich odnosił w ciągu kilkunastu lat kariery zawodowej, pozwolą wejść Generali w nowy rok ze zdwojoną siłą, nowymi pomysłami na biznes i unikalnymi kompetencjami, jakie cechują naszych nowo awansowanych managerów” – mówi Prezes Zarządu Generali, Artur Olech.

Antoni Brański – jako członek Zarządu spółki Generali T.U. S.A. – odpowiedzialny będzie za sprzedaż i obsługę ubezpieczeń majątkowych firmy. Nadzorować będzie kanały sprzedaży w sieci własnej, multiagencyjnej, brokerskiej i dealerów samochodowych, a także odpowiadać będzie za obsługę back-office ubezpieczeń majątkowych. Obejmie również funkcję Członka Zarządu spółki Generali Życie T.U. S.A.

Jacek Skowroński – jako członek Zarządu Generali Finance Sp. z o.o. – odpowiadał będzie za biznes ubezpieczeń grupowych w Generali, zarówno na rynku ubezpieczeń życiowych, jak i majątkowych.

Mark Dassui – jako członek Zarządu Generali Finance Sp. z o.o. – odpowiadał będzie za linię produktów masowych-niekomunikacyjnych Generali na rynku ubezpieczeń majątkowych, tj. m.in. za ofertę ubezpieczeń mieszkaniowych, turystycznych, NNW i dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Źródło: GENERALI

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.