XIII Gala Moda&Styl za nami – Portal PR - 24PR
XIII Gala Moda&Styl za nami

27.12.2010 Kategoria: EVENT, Moda. Autor: biuro prasowe

19 grudnia w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się już XIII edycja gali magazynu „Moda&Styl”. 

Na przybyłych w ten mroźny wieczór gości czekało mnóstwo atrakcji m.in. pokazy taneczne Anety Piotrowskiej i Roberta Kochanka, recital Iwony Węgrowskiej, licytacja, a także najważniejsze tego wieczoru wręczenie statuetek „ENDA” oraz pokazy specjalne. Na galę przybyło mnóstwo znamienitych gości ze świata businessu, telewizji i mody.

Marka MONA by Monika Natora została zaproszona jako gość specjalny by zaprezentować swą kolekcję. Pokazane na gali kreacje zachwyciły publiczność swą elegancją i kobiecością. Na sezon wiosenny marka proponuje paniom szalenie intrygujące stroje w niezwykle zaskakujących i odważnych stylizacjach. W przyszłym sezonie modne będą wszelkie upięcia, drapowania i plisy pięknie układające się na sylwetce. Prezentowane kreacje kuszą swą delikatnością, wydają się być niezwykle zwiewne i lekkie a przede wszystkim są ultra kobiece.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.