zentrada.Shop czyli internetowa hurtownia – Portal PR - 24PR
zentrada.Shop czyli internetowa hurtownia

15.12.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Zrzeszenie handlu hurtowego zentrada.network rozszerza swoją ofertę skierowaną do importerów, hurtowników i producentów o innowacyjne rozwiązanie hurtowni internetowej.

Unikatowy charakter wynajmowanej klientowi hurtowni online polega na pełnej integracji hurtowni z siecią europejskich portali handlu hurtowego Zentrada. Prezentowanie towaru w jednym miejscu skupiającym kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych odbiorców hurtowych nadaje nowy wymiar możliwościom sprzedaży hurtowej przez Internet.

Internet staje się niezastąpionym medium również przy dokonywaniu i realizacji zamówień w handlu hurtowym. Kupcy i handlowcy cały rok  przeglądają strony internetowe, aby odkryć nowe towary, porównać ceny i dotrzeć do jeszcze lepszego źródła zaopatrzenia. Jednak sam dostęp do informacji nie zaspakaja już w pełni potrzeb handlu hurtowego. Wymaganiem kupca w dzisiejszych czasach jest możliwość dokonania zakupu w momencie dotarcia do towaru. Wszystko musi odbyć się online w nieskomplikowany sposób, o każdej porze dnia i nocy. Nawet klienci, którzy w poszukiwaniu towaru głównie odwiedzają targi handlowe i dowiadują się o produktach z katalogów, cenią możliwość zamawiania towaru przez Internet.

Obecna sytuacja na rynku nie sprzyja zaspokajaniu współczesnych potrzeb handlu hurtowego. W szczególności dotyczy to małych lub średniej wielkości firm, które formą swojej obecności w Internecie nie zaspakajają oczekiwań dzisiejszego kupca. „ Od lat śledzimy rozwój handlu hurtowego przez Internet. Doświadczenia zebrane podczas organizowanego co roku konkursu na najlepszą hurtownię online Zentrada-Awards potwierdzają wielki deficyt rynkowy na profesjonalny i niekosztowny produkt hurtowni internetowej, stworzonej od podstaw, z uwzględnieniem niestandardowych rozwiązań wymaganych w handlu hurtowym.” – stwierdza Ingo Schloo, prezes zentrada.network.

Zentrada.Shop jest odpowiedzią na lukę powstałą w handlu hurtowym przez Internet. Rozwiązaniem oferowanym przez zentrada.network o unikatowym charakterze jest hurtownia online zintegrowana z platformami handlu hurtowego zentrada.network. Przy projektowaniu hurtowni uwzględnione zostały specyficzne zapotrzebowania handlu hurtowego dotyczące prezentacji produktów, zdefiniowania przez klienta i realizację ze strony oferenta zamówień hurtowych. Hurtownia online jest bardzo prosta w instalacji i nie wymaga w przedsiębiorstwie żadnych nakładów inwestycyjnych.

Po wprowadzeniu produktów do hurtowni online danego oferenta towar ten automatycznie pojawia się w formie pojedynczych ofert na portalach handlu hurtowego zentrada i jest widoczny dla 150.000 hadlowców z kilku krajów europejskich zrzeszonych w zentrada.network. Każdy z nich po kliknięciu na dany produkt jest bezpośrednio przekierowywany do hurtowni oferenta.

„Zentrada.Shop to pełen pakiet usług umożliwiających profesjonalną prezentację oferty hurtowej w Internecie przy jednoczesnym zaspokojeniu wymagań kupców dotyczących możliwości natychmiastowego zamówienia towaru przez Internet.” – stwierdza Ingo Schloo. „ Bez profesjonalnej hurtowni online zdobycie nowych klientów przez Internet jest dzisiaj niemożliwe. Sprzedawcy hurtowi, którzy jeszcze dzisiaj zwlekają z szerszym zastosowaniem Internetu w obsłudze swoich klientów ryzykują utratę stałych odbiorców na rzecz konkurencji. Dystrybucja towaru tradycyjnymi kanałami, jak np. targi handlowe lub katalogi nie zapewni utrzymania klienta, jeżeli nie zagwarantuje się mu łatwej i szybkiej możliwości dokonywania ponownych zamówień.” – dodaje.

Pełna instalacja hurtowni zentrada.Shop odbywa się w przeciągu kilku dni. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Zentrada wspomagają oferenta w opracowaniu pełnego konceptu wdrożenia nowego medium do zdobywania nowych i obsługi dotychczasowych odbiorców hurtowych oraz dokonują wszelkich ustawień technicznych i konfiguracji hurtowni, tak aby oferent mógł się skoncentrować wyłącznie na prowadzeniu własnego biznesu.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.