ZUS popularny w świecie wirtualnym – Portal PR - 24PR
ZUS popularny w świecie wirtualnym

03.12.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: biuro prasowe

Strona internetowa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych witryn instytucji publicznych w kraju. Serwisy internetowe ZUS odnotowują kilka milionów odsłon miesięcznie.
Najnowszy sondaż popularności witryn internetowych Megapanel PBI/Gemius podobnie jak w ubiegłym roku lokuje stronę internetową Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w pierwszej piątce najczęściej odwiedzanych witryn instytucji publicznych w Polsce. Z przeprowadzonych badań wynika, że strona www.zus.pl cieszy się miesięcznie zainteresowaniem blisko 600 tysięcy użytkowników. W rankingu znalazła się przed witrynami takich instytucji jak Sejm, Ministerstwo Edukacji Narodowej, czy Ministerstwo Finansów.

Badania popularności witryn internetowych Megapanel PBI/Gemius tworzą standard pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych, z których korzystają polscy użytkownicy sieci. Badaniem objętych jest ponad 6 tys. witryn krajowych i zagranicznych.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się jednak nie tylko strona internetowa ZUS, ale wszystkie wirtualne serwisy Zakładu. Z danych ZUS wynika, że miesięcznie notują one ok. 5 mln odsłon, a odwiedza je 1,5 mln unikalnych użytkowników.

Strona internetowa: www.zus.pl

Źródło: ZUS

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.