“Jeż Jerzy” wchodzi do kin z !Buzz Public Relations – Portal PR - 24PR
“Jeż Jerzy” wchodzi do kin z !Buzz Public Relations

26.01.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja !Buzz Public Relations podpisała umowę z dystrybutorem filmowym Monolith Films. W ramach umowy !Buzz PR realizuje strategię PR dla superprodukcji animowanej „Jeż Jerzy”.

Film „Jeż Jerzy” to pełnometrażowa, animowana adaptacja popularnego komiksu znanego pod tym samym tytułem. Scenariusz do filmu napisał Rafał Skarżycki, który niemal 17 lat temu wymyślił wraz z Tomaszem Leśniakiem postać spersonifikowanego Jeża. Film wyreżysowali: Wojciech Wawszczyk, Jakub Tarkowski i Tomasz Leśniak. Premiera kinowa odbędzie się 11 marca.

Agencja !Buzz PR odpowiada za realizację działań wizerunkowych filmu w zakresie kompleksowej obsługi public relations. Współpraca skupiona jest na stworzeniu biura prasowego, budowaniu relacji klienta z mediami w całej Polsce.

!Buzz Public Relations jest częścią Grupy The Exception. W ramach Grupy przeprowadzone zostaną również  działania w Internecie i social mediach. Odpowiada za nie druga ze spółek Grupy- agencja reklamowa WORK-ROOM.

Agencje  wybrano w drodze rekomendacji. Umowa została podpisana do końca marca 2011r.

Za projekt odpowiadają: Senior Account Executive – Maja Sztenke (!Buzz Public Relations) oraz Founder Creative & Strategic Develepment Director – Andrzej Horoch (WORK-ROOM).                                                                                                         

Monolith Films to wiodący, polski, niezależny dystrybutor filmowy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.