Agencja Good One PR dla Fundacji HEROSI – Portal PR - 24PR
Agencja Good One PR dla Fundacji HEROSI

11.01.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Good One PR oraz BloomNet wchodzące w skład grupy Good One zaoferowała pomoc w ramach działań PR oraz IT Fundacji HEROSI, organizacji pożytku publicznego. Agencje nieodpłatnie będą odpowiadały między innymi za działania media relations, social media, działania internetowe, wsparcie IT, doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji a także promocję działań fundacji w celu pozyskania funduszy na potrzeby jej podopiecznych.
Fundacja HEROSI jest instytucją non profit, istnieje ona od roku 2009, jej założycielami są Małgorzata Osińska, Mirosław Michalak (prezes Fundacji), Piotr Boruta oraz Tomasz Kowalik. Nazwa Fundacji ma tutaj ogromne znaczenie, w pełni oddaje charakter organizacji. „Herosami” są bowiem nie tylko siatkarze, którzy, jak zauważa wiceprezes Fundacji, Aneta Rostkowska, stali się inspiracją do jej założenia, ale przede wszystkim dzieci, podopieczni Fundacji, które każdego dnia zmagają się z chorobą oraz wolontariusze, którzy na każdy sposób starają się im pomóc, czy to odwiedzając je w szpitalach bądź też organizując zbiórki pieniędzy na meczach AZS Politechniki Warszawskiej.

Fundacja Herosi za swój cel obrała sobie odnowienie oddziałów onkologicznych dla dzieci. Od początku istnienia Fundacji udało się jej już zakupić sprzęt medyczny i rehabilitacyjny o wartości 160 tysięcy złotych do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Misją Fundacji jest niesienie pomocy słabym i potrzebującym, wśród jej podopiecznych są dzieci chore, niepełnosprawne, ale także i te, które narażone są na różnego rodzaju patologie społeczne. Wolontariusze Fundacji Herosi starają się każdego dnia nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Odwiedzają dzieci w szpitalach, organizują dla nich zabawy – sylwestrowe czy też gwiazdkowe z udziałem sportowców, spełniają ich marzenia – zapraszając na przykład ulubionych sportowców czy też znane osoby ze świata muzyki. W ramach Fundacji aktywnie działa także Teatr Osób Niepełnosprawnych (TON) pod przewodnictwem Piotra Boruty, powszechnie znanego z udziału w programie Mam Talent. Teatr gromadzi dzieci z różnym stopniem upośledzenia, daje im szansę na rozwój swoich zdolności artystycznych. Celem istnienia podobnej organizacji jest próba uświadomienia ogółowi społeczeństwa, że niepełnosprawność nie dyskwalifikuje ani nie czyni kogoś gorszym. Fundacja pragnie uczulić tym samym ludzi na problem ludzi niepełnosprawnych, których prawa są łamane w Polsce każdego dnia.

Działania Fundacji Herosi obejmują także program terapii śmiechem, arteterapii oraz muzykoterapii, które są realizowanie na oddziałach szpitalnych oraz w specjalnych placówkach. Instytucja organizuje także imprezy artystyczne jak wernisaże z profesjonalnymi zdjęciami, których bohaterami są podopieczni Fundacji. Wszelkie dochody z licytacji są przekazywane na potrzeby dzieci, którymi Fundacja się opiekuje. Fundacja współpracuje z reprezentacjami Polski w siatkówce mężczyzn i kobiet, reprezentacją Polski w piłce ręcznej, AZS Politechniką Warszawską oraz innymi klubami siatkarskimi kobiecymi i męskimi, lekkoatletami, polskimi deblistami oraz aktorami.

Umowę zawarto na czas nieokreślony. Z ramienia Good One Group współpracę będą prowadziły osoby w składzie: Łukasz Dudko, Kamil Mazuruk, Lena Pytkowska i Kornel Smolik.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.