Cinema Lumiere oficjalnie w Galerii Chełmskiej – Portal PR - 24PR
Cinema Lumiere oficjalnie w Galerii Chełmskiej

24.01.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

W Chełmie zostanie otwarte pierwsze wielosalowe kino. Galeria Chełmska sp. z o.o. i Lumiere Sp. z o.o. podpisały umowę 14 stycznia. Na jej podstawie w centrum handlowym mieszczącym się przy ulicy Rejowieckiej, zostanie otwarte Cinema Lumiere.

Wielbiciele kina będą mieli do dyspozycji trzy klimatyzowane sale, mogące pomieścić łącznie 600 osób. W multipleksie będzie również można oglądać seanse w technologii 3D. W swoim repertuarze Cinema Lumiere oferuje kinowe nowości i hity, jak również filmy z cyklu „Kino konesera”. Szkoły oraz firmy mogą liczyć na specjalne promocje.


Pierwsze kino pod tym szyldem otwarte zostało w maju ubiegłego roku w Centrum Handlowym Plaza w Suwałkach. Więcej informacji na temat kina można uzyskać na stronie www.cinema-lumiere.pl.

Galeria Chełmska to nowoczesny obiekt handlowo – rozrywkowy. Rozpoczęcie budowy planowane jest wiosną tego roku, a pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty już w 2012 roku. Powierzchnia najmu całego kompleksu to ponad 30 tys. m kw. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 800 miejsc. W Galerii Chełmskiej znajdzie się około 80 sklepów i punktów usługowych. Koncepcja architektoniczna centrum opiera się na dwóch strefach handlowych: pierwszej – łączącej pasaże handlowe i przestrzenie rozrywkowe z hipermarketem spożywczym oraz drugiej – w pełni specjalistycznej strefy marketu typu „dom i ogród”, w którym będzie mieściła się Castorama. Inwestor podpisał również umowy z salonem odzieżowym H&M oraz hipermarketem Tesco. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma DTZ.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.