KIA Snow Cup 2011 – Portal PR - 24PR
KIA Snow Cup 2011

12.01.2011 Kategoria: Sport. Autor: admin

Już 15 stycznia startuje nowy cykl zawodów we Freestyle na nartach i snowboardzie – KIA Snow Cup 2011. KIA Snow Cup 2011 będzie mieć charakter Tour’u, który rozegrany zostanie w pięciu górskich miejscowościach: Zakopanem, Białce Tatrzańkiej, Witowie, Krynicy i Zieleńcu. Podczas KIA Snow Cup 2011 każdy chętny będzie mógł wystartować w konkurencjach: G-Bag Freestyle – skoki freestyle na ogromną poduszkę pneumatyczną G-Bag oraz Jibbing na railach.

Do strefy zawodów podczas KIA Snow Cup 2011 wstęp będzie wolny. Będzie można w niej podziwiać treningi i rywalizację zawodników a w sesjach między treningami i startami na stoku pojawią się przedstawiciele KIA Pro Team – freestyle’owi, profesjonalni zawodnicy, którzy prezentować będą najlepsze triki na snowboardzie, nartach i snowkite’cie.

KIA Snow Cup 2011 to także szereg zajęć sportowo-ruchowych dla dzieci i dorosłych, dla których między innymi organizatorzy przeprowadzą rywalizację w slalomie. Każdy przejazd rejestrowany będzie przez profesjonalny sprzęt pomiarowy firmy MICRO GATE stosowany również na oficjalnych zawodach FIS. Na chwile odpoczynku udać się będzie można do  Strefy Longe – czyli miejsca spotkań i chill out’u. Rywalizacji sportowej i zajęciom na stoku towarzyszyć będzie muzyka, którą zapewnią gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki klubowej – DJ’e: Benito, Ros, Cent, Envee, Tuse.

W poszczególnych miejscowości wszyscy chętni będą mogli przetestować najnowsze samochody marki KIA. Każdy, kto nie będzie miał możliwości dotarcia na stok będzie mógł skorzystać z oficjalnych samochodów KIA Shuttle Car, które w ramach obsługi zawodów KIA Snow Cup 2011 ułatwiać będą logistykę.

Puchar organizuje: KIA Motors Polska i Maximus Media. Formularz zgłoszeniowy do zawodów znaleźć można na stronie http://www.kiasnow.pl

Kalendarz KIA Snow Cup 2011

Zakopane – Szymoszkowa 15-16.01

Witów – Witów-Ski 29-30.01

Białka Tatrzańska – Bania 12-13.02

Krynica – Jaworzyna Izwór 26-27.02

Finał Zieleniec – Winter-Pol 5-6.03

www.kia.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.