MoTip Dupli powierza obsługę komunikacyjną agencji GutPR – Portal PR - 24PR
MoTip Dupli powierza obsługę komunikacyjną agencji GutPR

25.01.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W połowie stycznia spółka MoTip Dupli Polska podpisała umowę na obsługę z zakresu media relations z wrocławską agencją GutPR.
Umowa pomiędzy agencją GutPR a wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V firmą MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. obejmuje prowadzenie relacji z mediami dla grupy produktów MoTip. Jest to sztandarowa marka firmy przeznaczona głównie dla sektora motoryzacyjnego. Obejmuje ona  produkty samochodowe – lakiery samochodowe, lakiery specjalistyczne, tuningowe, do napraw, szpachle, sztyfty, środki konserwacyjne i pielęgnacyjne do samochodów i rowerów, a także rozwiązania dekoracyjne oraz profesjonalne produkty techniczne przeznaczone do wszystkich warsztatów samochodowych oraz niezbędne w każdym domu.

Umowa ma być początkiem długoterminowej współpracy pomiędzy firmami. Za obsługę nowego Klienta odpowiedzialny będzie Rafał Wójcicki – Partner Zarządzający GutPR. Agencja GutPR pozyskała firmę MoTip Dupli Polska na zasadzie rekomendacji. Spółka nie korzystała wcześniej z obsługi agencji PR.

MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. Na rynku polskim firma MoTip Dupli obecna jest od 26 Lipca 2000.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.