Salon Inwestycyjny przedsionkiem debiutu na GPW – Portal PR - 24PR
Salon Inwestycyjny przedsionkiem debiutu na GPW

21.01.2011 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: admin

Spotkanie w ramach Salonów Inwestycyjnych cieszyło się dużą popularnością zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i Aniołów Biznesu. Gościliśmy aż 60 gości. Prezentujące się spółki skonfrontowały swój pomysł na biznes z przybyłymi gośćmi.

Salon Inwestycyjny, który odbył się 18 stycznia w sali NewConnect na warszawskim parkiecie był dla prezentujących się spółek ważnym doświadczeniem przed ich debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółki uczestniczące w Salonie – SARE SA, MW TENIS SA oraz i-Trends Sp. z o.o. podkreślały, że najcenniejsze co wynieśli ze spotkania z inwestorami była możliwość dyskusji z inwestorami i konfrontacja modelu biznesowego spółki.

Poprzez uczestnictwo w Salonie Inwestycyjnym mieliśmy możliwość osobistego zaprezentowania inwestorom istotnych z punktu widzenia inwestycji w akcje SARE SA informacji. Wymieniliśmy też wiele cennych opinii – powiedział Prezes Zarządu SARE SA, Tomasz Pruszczyński – Model biznesowy naszej Spółki spotkał się z dużym uznaniem i wygląda na to, że zyskaliśmy kilku istotnych inwestorów.

 Dla prezentujących się spółek ważne było również kształtowanie spółki jako firmy nowoczesnej, komunikującej się z inwestorami. Potwierdza to Prezes Zarządu MW Tenis SA, Jacek Grobel – Biorąc udział w salonie inwestycyjnym nie kierowaliśmy się chęcią poszukiwania nowych inwestorów dla Spółki, lecz myśleliśmy bardziej pod kątem kształtowania marki MW Tenis w okresie bezpośrednio poprzedzającym debiut giełdowy. Nasza emisja prywatna została już zakończona, wobec czego zależało nam jedynie na zaprezentowaniu swojej oferty, jak również ważniejszych planów na najbliższą przyszłość przed szerszą publicznością. Sądzę, że przedstawione przez nas cele emisyjne, jak również mocno innowacyjny model działalności zyskały uznanie w oczach słuchaczy i przekonają ich również do długoterminowego zainwestowania w nasze walory już po debiucie na rynku NewConnect. Słowa te poświadcza również Prezes Zarządu i-Trends Sp z o.o., Zbigniew Smętek – Salony inwestycyjne IPO były dla nas jednym z wydarzeń towarzyszących procesowi pozyskania kapitału na dalszy rozwój i ekspansję naszych usług. Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim inwestorom, którzy zainteresowali się naszą ofertą. Mam nadzieję, że nasze wystąpienie zaprezentowało i-Trends jako nowoczesną firmę, zarządzającą innowacyjnymi rozwiązaniami oraz rozwijającą się zgodnie obecnymi trendami na rynku.

 Zapraszamy już dziś na kolejne Salony Inwestycyjne, które odbędą się 24 lutego, 29 marca, 27 kwietnia oraz 26 maja br..

Zgłoszenia spółek poszukujących kapitału oraz inwestorów szukających ciekawych projektów inwestycyjnych przyjmujemy drogą elektroniczną na adres salony@ipo.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.