Cyberbajt dystrybutorem radiolinii Siklu – Portal PR - 24PR
Cyberbajt dystrybutorem radiolinii Siklu

17.02.2011 Kategoria: Komputery, Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt wprowadził do oferty radiolinie firmy Siklu i został jej autoryzowanym dystrybutorem. Siklu jest producentem profesjonalnych radiolinii punkt – punkt na pasma licencjonowane klasy operatorskiej.

Dzięki zawartej z Siklu umowie, Cyberbajt jest w stanie zaoferować w korzystnych cenach wszystkie produkty z serii EtherHaul. Zawarte porozumienie gwarantuje szybki czas dostawy oraz możliwość profesjonalnego serwisu.

Radiolinia Siklu EtherHaul 1200 LDla klientów potrzebujących wyłącznie radiolinii, bez dodatkowych usług, polecamy zapoznanie się z modelem Siklu EtherHaul™ 1200L  dostępnym w sklepie Cyberbajt. Jest to model pracujący w licencjonowanym paśmie 71-76 GHz, co zapewnia bardzo niskie opłaty za rezerwację częstotliwości (np. dla pasma 74 GHz opłaty wynoszą: kanał 250 MHz: 75 zł/rok i 500 MHz: 150 zł/rok).  Radiolinia pracuje w polskich warunkach środowiskowych na dystansie około 2 km.

Bazowa licencja pozwala na transmisję z przepustowością 400 Mb/s z możliwością jej rozszerzenia do 1200 Mbps (half duplex) w warstwie radiowej. Tryb TDD pozwala maksymalnie wykorzystać całe pasmo radiowe przy niesymetrycznym ruchu. Kompaktowe rozwiązanie typu „all in one”, „all outdoor” gwarantuje łatwą obsługę i niskie koszty wdrożenia systemu. Cena za kompletne łącze wraz z uchwytami montażowymi oraz zasilaczami PoE wynosi: 16 700 zł.

Inżynierowie Cyberbajt zapewniają pomoc przy doborze najbardziej optymalnego modelu radiolinii dostosowanego do indywidualnych potrzeb jak również służą wsparciem technicznym przed i po zakupie radiolinii Siklu.

Jeżeli przy zakupie radiolinii potrzebujesz dodatkowego wsparcia technicznego, Dział Wdrożeń firmy Cyberbajt – Netiona oferuje usługi dodatkowe: pozyskanie częstotliwości, instalację, konfigurację i uruchomienie radiolinii, usługi serwisowe oraz szeroko pojęte wsparcie techniczno – organizacyjne.

Siklu - producent radiolinii na pasma licencjonowane

Siklu - producent radiolinii na pasma licencjonowane

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.