Diament tkwi w szczególe – antwerpska kolekcja diamentowej biżuterii D.I.C – Portal PR - 24PR
Diament tkwi w szczególe – antwerpska kolekcja diamentowej biżuterii D.I.C

25.02.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Niekwestionowaną stolicą diamentów jest Antwerpia, dlatego właśnie najnowsza kolekcja diamentowej biżuterii firmy Diamonds International Corporation powstała właśnie tam i od tego miejsca zaczerpnęła swoja nazwę.

Antwerpia to miejsce, w którym najpiękniejsze diamenty świata po raz pierwszy oglądają światło dzienne, ukazując swoje luksusowe oblicze. Przez to stosunkowo niewielkie, belgijskie miasto przewija się aż 80 proc. surowych diamentów z całego świata. W wyniku wielu pracochłonnych procesów te szlachetne kamienie uzyskują tu charakterystyczny kształt, niepowtarzalny szlif, unikatowy kolor a także niebotycznie wysoką cenę. Jednak nawet najpiękniejszy na świecie diament nie spełni swej roli, jeśli nie znajdzie uznania oraz się towarzystwa pięknej kobiety. To właśnie, dlatego projektanci biżuterii prześcigają się w tworzeniu klejnotów wzbudzających zachwyt i pożądanie płci pięknej.

Wszystkie wzory ukazane w kolekcji antwerpskiej D.I.C zachwycają swoją subtelnością. Szerokie, wykonane z kilku szeregu maleńkich diamentów pierścionki urzekają swoim pięknem i charakterem. Kobieta, która je wybierze z pewnością doceni ich wyjątkowość i styl. W kolekcji, oprócz pierścionków, dostępne sa także kolczyki oraz wisiorki. Precyzja, z jaką wykonano te wyjątkowe cacka ukazuje bardzo charakterystyczny, dla tej kolekcji, drobny szlif oraz zachwyca nawet najbardziej wybrednych klientów. Występują wzory zarówno klasyczne, jak i te lansujące najmodniejsze trendy. Mając na sobie ta niezwykła diamentową biżuterię każda pani zostanie zauważona podczas eleganckiego balu czy przyjęcia. Zawsze modne diamenty podkreślą jej kobiecość i urodę a to absolutnie najważniejsza cecha tych cudownych i szlachetnych kamieni.

D.I.C. to czeska firma której główną domeną działalności jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni. Aktualnie 80 % obrotu firmy stanowi produkcja i sprzedaż biżuterii diamentowej. Miesięcznie firma sprzedaje około 300 karatów. Jako lider na rynku D.I.C współpracuje z największymi profesjonalistami w zawodzie, projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach.

 Black&White PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.