Echo Investment „Perłą Polskiej Gospodarki” – Portal PR - 24PR
Echo Investment „Perłą Polskiej Gospodarki”

02.02.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Wieści za spółek. Autor: EchoInvestment

Echo Investment otrzymała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki 2010” w rankingu przedsiębiorstw przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i wydawnictwo miesięcznika gospodarczego „Polish Market”.


Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem konsekwentnie prowadzonej polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycji lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Echo Investment znalazła się na 48 miejscu zestawienia „Pereł Dużych” – przedsiębiorstw, których przychody przekroczyły 100 mln zł i na 71 miejscu w rankingu „Pereł sektora przemysłu i usług”.
Ranking został opracowany na podstawie przychodów z całokształtu działalności gospodarczej w 2009 roku. Dodatkowo firmy oceniane były za dynamikę przychodów, rentowność sprzedaży, zadłużenie, stopę zwrotu brutto w aktywach, stopę zwrotu netto na kapitale własnym i wydajność pracy.
To kolejne wyróżnienia dla Echo Investment. W ciągu ostatnich miesięcy spółka znalazła się w rankingach „Lista 2000” i „Najcenniejszych Polskich Marek” przeprowadzonych przez redakcję Rzeczpospolitej, w zestawieniu „500 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej i Centrum Badań Społeczno-Finansowych, a także w rankingu „Złota 100” kieleckiej redakcji Echo Dnia. Dodatkowo, spółka otrzymała „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” przyznany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne  w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.
www.echo.com.pl
Dodatkowych informacji udziela:
Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700,
e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.