Echo Investment wyróżniona przez Forbes – Portal PR - 24PR
Echo Investment wyróżniona przez Forbes

01.02.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Wieści za spółek. Autor: EchoInvestment

Echo Investment otrzymała nagrodę „Regional Forbes Corporate Social Responsibility Awards” przyznawaną przez gospodarczy miesięcznik Forbes.


„Regional Forbes CRS Awards” to nagroda mająca na celu uhonorowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się troską o ochronę środowiska, respektowaniem prawa i interesów pracowników, dbałością o społeczności lokalne, prowadzą działania charytatywne i sponsoringowe, a także prezentują etyczne i zgodne z prawem podejście do biznesu. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez redakcję magazynu Forbes.
Spółka Echo Investment została uhonorowana nagrodą redakcji Forbes zajmując 3 miejsce w województwie świętokrzyskim za szczególną dbałość o najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu.
To kolejne wyróżnienie dla Echo Investment. W ciągu ostatnich miesięcy spółka otrzymała tytuł „Perły Polskiej Gospodarki”, przyznany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i wydawnictwo miesięcznika gospodarczego „Polish Market”. Echo znalazła się również w rankingach „Lista 2000” i „Najcenniejszych Polskich Marek” przeprowadzonych przez redakcję Rzeczpospolitej, w zestawieniu „500 największych firm w Polsce” przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej i Centrum Badań Społeczno-Finansowych, a także w rankingu „Złota 100” kieleckiej redakcji Echo Dnia. Dodatkowo, spółka otrzymała „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” przyznany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne  w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.
www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700,
e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.