Goodbye dyndająca choinko – Portal PR - 24PR
Goodbye dyndająca choinko

15.02.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Jonizator powietrza Sharp do samochodów
Wygląda jak kubek termiczny, ale nie można się z niego napić. Potrafi za to oczyścić powietrze w samochodzie. Na rynku dostępne są od dawna przeróżne oczyszczacze, nawilżacze i jonizatory powietrza. Nikt jednak dotąd nie wyprodukował urządzeń dedykowanych do użytku w samochodach. A przecież właśnie w autach spędzamy dużą część naszego życia.

Sharp jako pierwszy producent na świecie postanowił zadbać także o kierowców i ich pasażerów i już od lutego wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze generatory jonów Plasmacluster – IG-BC2J-B. Nowe podręczne jonizatory Sharp oczyszczą powietrze we wnętrzu samochodu, zapewniając komfortowe warunki podróży. Są niezastąpione w samochodach osób palących – oczyszczając samochód z nieprzyjemnego zapachu nikotyny, znakomicie regulują poziom wilgotności, eliminując niekorzystne działanie klimatyzacji. Jonizatory Sharp IG-BC2J-B to także alternatywa dla nietrwałych bądź zbyt intensywnych zapachów samochodowych.

Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym Sharp oferować będzie te urządzenia.

Data wprowadzenia na rynek: luty/marzec 2011
Cena: ok. 600 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.