Jacek Pałkiewicz ambasadorem marki Pacsafe – Portal PR - 24PR
Jacek Pałkiewicz ambasadorem marki Pacsafe

23.02.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Znany podróżnik, Jacek Pałkiewicz został ambasadorem marki Pacsafe. Australijska firma jest wiodącym producentem akcesoriów do zabezpieczania bagażu przed kradzieżą. Właśnie na rynku pojawiła się najnowsza linia produktów Pacsafe.

 Jacek Pałkiewicz znany eksplorator, reporter i instruktor survivalu zdecydował się rekomendować markę Pacsafe. Podróżnik znany jest m.in.: z odkrycia źródeł Amazonki czy samotnego rejsu łodzią ratunkową przez Atlantyk. Pałkiewicz zanim zdecydował się na rekomendacje australijskiej marki, sprawdził jej produkty w trakcie swoich wypraw. Akcesoria przeszły pomyślne wymagający test podróżnika.

 Wybierając się w podróż, zabieram tylko rzeczy niezbędne, które decydują o przetrwaniu w trudnych warunkach klimatycznych. Utrata ich mogłaby oznaczać w najlepszym razie koniec wyprawy. Dzięki Pacsafe wiem, że mój bagaż jest skutecznie zabezpieczony. – mówi Jacek Pałkiewicz.

Marka Pacsafe oferuje produkty, które chronią przed kradzieżą wszystko, co cenne zarówno w dalekiej podróży, jak i codziennej drodze do pracy czy szkoły. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom tej australijskiej firmy można skutecznie zabezpieczyć swojego laptopa, aparat, kosztowności, gotówkę lub dokumenty. Sekretne portfele, przenośne sejfy, plecaki i torby wyposażone w oryginalnym zabezpieczeniom stanowią skuteczną przeszkodę dla złodzieja.

Produkty Pacsafe charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Skuteczne zabezpieczenia, trwałość oraz porządny wygląd to ich najważniejsze atuty. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla marki jest to, że jej akcesoria zdobyły uznanie Jacka Pałkiewiczamówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird zajmującej się dystrybucja produktów Pacsafe w Polsce.

Najnowsza linia marki Pacsafe jest już dostępna na polskim rynku. Produkty australijskiej firmy dostępne są zarówno w sklepie internetowym Zabierzkoniecznie.pl, jak i w wybranych sklepach w całej Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.