Jury konkursu „Pióro odpowiedzialności” – Portal PR - 24PR
Jury konkursu „Pióro odpowiedzialności”

25.02.2011 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Prof. Maciej Mrozowski, Maciej Kuźmicz, Jacek Żakowski, Adam Leszczyński oraz Mirella Panek-Owsiańska będą oceniać prace zgłoszone w konkursie „Pióro odpowiedzialności” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Konkurs jest skierowany do wszystkich dziennikarzy interesujących się tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR).

Podstawowym celem konkursu jest propagowanie w mediach idei CSR. Pragniemy zachęcić dziennikarzy do pisania na ten temat oraz podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji w tym zakresie. Dlatego tak bardzo cieszy nas obecność w jury takich osób jak profesor Maciej Mrozowski czy uznanych polskich  dziennikarzy takich jak Jacek Żakowski, Adam Leszczyński i Maciej Kuźmicz – mówi Mirella Panek–Owsiańska, Prezes Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 Uczestnikami konkursu mogą być profesjonalni dziennikarze prasowi, którzy w 2009 i 2010 roku opublikowali teksty na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Spośród nadesłanych prac jury przyzna wyróżnienia w dwóch kategoriach: artykuł prasowy – media drukowane oraz artykuł prasowy – media elektroniczne. 

Artykuły można nadsyłać od 15 lutego do 15 marca 2011 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursu. Laureaci konkursu zostaną zaprezentowani w dniu 31 marca w trakcie ogłoszenia dorocznego Raportu FOB „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki”.

Regulamin Konkursu dostępny jest do wglądu w siedzibie Forum Odpowiedzialnego Biznesu przy ul. Szpitalnej 5/5 w Warszawie oraz na stronie internetowej organizatora: www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.